Tutaj jesteś:    saubera.pl/usługi/dywany, wykładziny

 
 

Usługa obejmuje:

Czyszczenie/pranie dywanów i wykładzin podłogowych

Czyszczenie/pranie dywanów u klienta lub w serwisie 

Pakiet "Door to Door" ("od drzwi do drzwi") - odebranie dywanu u klienta i odwiezienie wyczyszczonego dywanu do klienta. Dzięki temu wygodnemu pakietowi można oddać dywan do czyszczenia bez konieczności wychodzenia z domu. 


 

Dlaczego SAUBERA?

 

Ubezpieczeni pracownicy

Profesjonalne środki i sprzęt

Czyścimy uczciwie i do skutku

Rachunek na każdą usługę


Jak przebiega współpraca?

 

1. Wybierz usługę
Wybierz rodzaj usługi. W formularzu podaj ważne szczegóły

2. Ustal cenę i termin
Otrzymasz bezpłatną wycenę. Potem ustalimy dogodny termin

3. Opłać usługę
Otrzymasz fakturę. Opłać ją gotówką, kartą lub przelewem

4. Ciesz się czystością
Ciesz się czystością razem z nami i polecaj nas innym

 
 

Niektóre pytania klientów

 

Kto i jak będzie wykonywał usługę? 

Usługę wykonują przeszkoleni pracownicy naszego Serwisu. Oczywiście wszyscy pracownicy są legalnie zatrudnieni oraz ubezpieczeni. Korzystają oni z profesjonalnego sprzętu i środków i technologii firmy KÄRCHER. Dywany i wykładziny czyścimy metodą ekstrakcyjną, tzn. metodą spryskiwania odpowiednim środkiem z jednoczesnym odsysaniem wraz z brudem do maszyny Kärcher. 

Usługę wykonujemy z dojazdem do klienta lub w serwisie. 

Pakiet "Door to Door" ("od drzwi do drzwi") przewiduje oddanie dywanu do czyszczenia bez konieczności wychodzenia z domu. Dywan odbieramy u klienta i odwozimy wyczyszczony dywan do klienta. Na terenie Zgorzelca pakiet "Door to Door" jest bezpłatny.


Czy powinienem coś przygotować? 

W przypadku wykonywania usługi u klienta prosimy zatroszczyć się, by na czyszczonym dywanie lub wykładzinie nie znajdowały się zbędne przedmioty. Prosimy również przygotować dostęp do ciepłej i zimnej wody oraz prądu.


W przypadku czyszczenia dywanu w naszym Serwisie prosimy o przygotowanie go do zwinięcia, ale nie zwijanie go do czasu pojawienia się naszego pracownika. Przy odbiorze dywanu nasz pracownik dokona wstępnych oględzin dywanu, wypełni i pozostawi formularz Przyjęcia dywanu do czyszczenia. Po czyszczeniu dywan zostanie odwieziony do klienta. 


Jak długo trwa czyszczenie dywanu w Serwisie? 

Staramy się nie zwlekać z odwiezieniem czystego dywanu do klienta. Usługa może trwać 5-14 dni. Ekspres: 2-4 dni. Termin i porę dostawy czystego dywanu ustalamy z klientem telefonicznie lub mailowo.


Od czego zależy cena usługi? 

Na cenę ma wpływ powierzchnia, rodzaj dywanu, stopień zabrudzenia oraz zamówienie dodatkowych usług, np. impregnacja, ekspres.


Czy otrzymam fakturę? 

Tak. Na wszystkie usługi, które wykonujemy, wystawiamy faktury.

Najchętniej, za zgodą klienta, fakturę przekazujemy drogą elektroniczną (np. na adres mailowy), co upraszcza procedurę i pomaga chronić środowisko. Faktura przekazana drogą elektroniczną zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów jest pełnoprawnym dokumentem księgowym.

 

 

Wypełnij formularz poniżej, by zamówić usługę lub zapytać o ofertę cenową

 

W formularzu można podać:

  • Rodzaj dywanu: syntetyczny, wełniany, typu shaggy (włochacz), jedwabny, wykładzina itp.
  • Ilość, rozmiar
  • Czy są plamy, rodzaj plam: mocz, kawa, krew, tłuszcz, jogurt...
  • Usuwanie sierści? Zapachu, np. od tytoniu?
  • Czyszczenie z impregnacją?
  • Czyszczenie w naszym Serwisie czy u klienta? 

Można też napisać krótko. 

A wszystko inne pozostawić nam.


Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dlatego prosimy o przesłanie wypełnionego formularza (zajmie to tylko kilka minut), dzięki czemu będziemy mogli lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Aby dokładnie określić zakres potrzebnych prac, możliwe, że zadzwonimy do Ciebie lub napiszemy kilka dodatkowych pytań. To pozwoli nam wycenić usługę i lepiej dobrać potrzebny sprzęt i odpowiednie środki.

Bardzo nam zależy na tym, aby usługa była wykonana starannie i skutecznie. Rozumiemy, że zadowolony klient - to najlepsza wizytówka naszego Serwisu Czystości.

Jeśli w trakcie lub po wykonaniu usługi będziesz chciał podzielić się z nami swymi uwagami, śmiało możesz nam o tym powiedzieć lub napisać wysyłając formularz "Napisz o nas opinię". Pozytywne opinie mobilizują nas do dbania o wysoką jakość usług. Natomiast uwagi i rady, pomagają nam uwzględniać punkt widzenia klienta w ciągłej pracy nad podnoszeniem poziomu świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami