Tutaj jesteś:    saubera.pl/o serwisie saubera/poznaj serwis saubera

 

POZNAJ SERWIS CZYSTOŚCI SAUBERA


Cele naszej firmy

Głównym celem naszej firmy jest proponowanie usług wysokiej jakości. Wysoka jakość świadczonych usług pozwala skutecznie zwalczać brud i nieporządek. Naszym pragnieniem jest, by nasza firma była postrzegana przez naszych klientów jako środek lub narzędzie, dzięki któremu można zdobyć więcej czasu dla rodziny, przyjaciół, na zasłużony odpoczynek lub inne obowiązki. Dlaczego tak myślimy?

Dbanie o czystość i porządek jest często traktowane jako konieczność, obowiązek, ale też w wielu przypadkach jako żmudna i ciężka praca fizyczna. W dzisiejszych czasach ludzie często są bardzo zajęci. My rozumiemy, że nie zawsze łatwo jest znaleźć czas, by w wystarczającym stopniu zatroszczyć się o porządek i czystość. Chcielibyśmy naszym klientom nieść pomoc w tej dziedzinie. My możemy wziąć na siebie troskę o czystość, żeby klient zyskał cenny czas dla innych ważnych spraw.

Niektórzy mogą się obawiać, co pomyślimy o nich, gdy zobaczymy nieporządek w domu, biurze lub gdy zobaczymy, jak bardzo jest brudny dywan, sofa czy wnętrze samochodu. Jesteśmy dalecy od krytykowania lub osądzania naszych klientów. Pragniemy stworzyć atmosferę zaufania i serdeczności we wspólnych kontaktach. Szczerze mówiąc, gdyby nie ten kurz w biurze, czy plama na kanapie albo brud na szybie, my nie mielibyśmy pracy! Cieszymy się, że dzięki naszym usługom, możemy być przydatni i pomocni w dbaniu o czystość. Może zabrzmi to trochę śmiesznie, ale gdy widzimy nieporządek i brud, czujemy się potrzebni.

Uczciwość, zaufanie 


Często sprzątamy podczas nieobecności klienta w domu lub firmie. Zrozumiałe jest, że pojawia się pytanie o uczciwość pracowników naszego serwisu. My tego pytania się nie boimy i nie unikamy go, ponieważ uczciwość jest silną stroną naszych pracowników. Często otrzymujemy do naszej dyspozycji klucze od pomieszczeń, w których dbamy o czystość. Cieszymy się z takiego wyrazu zaufania, ale czujemy się wtedy szczególnie odpowiedzialni za własność naszego klienta. W historii działalności naszej firmy nie zdarzyło się ani razu, aby z naszej winy coś zginęło. Nie mamy nic przeciwko temu, by klient w jakiś sposób sprawdzał naszą uczciwość, np. korzystając z kamery. Nie mamy w zwyczaju podczas sprzątania lub wykonywania innych usług zaglądać do osobistych rzeczy klienta, dokumentów, szaf, szafek lub pomieszczeń, do których nie powinniśmy wchodzić. Swoim zachowaniem bardzo staramy się zasłużyć na zaufanie klienta, które bardzo sobie cenimy. Pragniemy, by klient nie martwił się o uczciwość naszego pracownika i dzięki temu mógł spokojnie zająć się innymi swoimi obowiązkami.

W naszej siostrzanej firmie Saubera w Görlitz regularnie praktykujemy wykonywanie usług sprzątania w domu lub firmie niemieckiego klienta wg następującego porządku: posiadamy klucz do pomieszczenia, przychodzimy sprzątać lub wykonać inną usługę (prasowanie, gruntowne czyszczenia piekarnika, mycie okien, czyszczenie wersalki itp.) podczas nieobecności klienta. Po wykonanej usłudze, zamykamy dom, biuro, firmę, zakład fryzjerski itp., dbając o wszelkie uzgodnienia z klientem, mające na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa. Gdy klient wraca, zastaje usługę wykonaną. Jeśli jest to usługa systematyczna, np. wykonywana co tydzień, na koniec miesiąca wystawiana jest faktura z 10-dniowym terminem na dokonanie przelewu.

Jakość

Pracownicy naszej firmy lubią czystość. Dbamy o szczegóły. Klienci mówią nam nieraz, że jesteśmy pedantyczni. Bardzo nas interesuje rezultat. Jesteśmy przecież serwisem czystości. Nie zajmujemy się więc tylko czyszczeniem, lecz doprowadzaniem do czystości. Chcemy w walce z brudem skutecznie go pokonać. Jeśli jedna metoda zawodzi, szukamy innej. Nie poddajemy się łatwo. Nie zawsze jest to dla naszej firmy wygodne finansowo, ale sprzyja dużej satysfakcji, gdy widzimy czystość i porządek. Dużo radości daje nam zadowolenie klienta.  

Swoim przykładem chcemy motywować inne firmy o podobnej branży do osiągania wysokich standardów obsługi klienta i wykonywania usług. Nie chcemy przez to powiedzieć, że sami osiągnęliśmy najwyższy poziom jakości, że jesteśmy wzorcem. Jednak wciąż staramy się coś ulepszyć, cały czas pracujemy nad jakością.

Z tego powodu wybraliśmy dwóch producentów, firmy VERMOP i KÄRCHER, które nie należą do najtańszych, ale są znane z wysokiej jakości, a to jest dla nas priorytetem.